Мегатек
Мегатек
Унікальна пропозиція
Новим клієнтам 10% знижки на річне обслуговування.
Клієнтам, які не на підтримці і хочуть її відновити 7% знижки на річне обслуговування. Залиште контакти нижче.
Відправляючи ваші дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Уникальное предложение
Новым клиентам 10% скидки на годовое обслуживание.
Клиентам, которые не в поддержке и хотят ее восстановить 7% скидки на годовое обслуживание. Оставьте контакты ниже.
Отправляя ваши данные вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности.
Туроператор Solvex переходить на динамічне ціноутворення
Рішення від Мегатек дозволить агентствам бронювати тури на базі регулярного перевезення, а також замовляти різні додаткові послуги в режимі реального часу.
«Завдяки розробленій системі бронювання, спільно з компаніями« Мій Агент »і« Мегатек », ми пропонуємо своїм партнерам бронювання турів на всіх напрямках по динамічним цінами. Ви можете оформити пакетні тури з перельотом по системі Solvex Simple Service (регулярні авіаперевезення) і замовити окремі послуги, в залежності від цілей і завдань, які стоять перед вами при організації подорожі », - пояснили в Solvex.
«Solvex отримав сучасне рішення і впровадив його своєчасно - на початку сезону продажів. Такий результат був досягнутий завдяки злагодженій спільній роботі », - зазначив Олександр Галиновський, генеральний директор« Мегатек ».
У числі переваг, які будуть доступні користувачам програмного забезпечення, експерт виділив можливість актуалізації цін на перельоти з авіабілетнимі GDS з подальшим бронюванням. «Агентства і клієнти тепер точно знають вартість туру, з включеним в нього регулярним перельотом», - уточнив топ-менеджер.
«У Solvex з новою версією« Мастер-Тур »v15 в принципі з'явилася можливість робити безліч фантастичних речей, про які раніше ми і мріяти не могли. Чого вартий, наприклад, можливість за пару хвилин виставити в онлайн цілий напрямок. Головне для нас і для наших клієнтів - це те, що новий продукт, на відміну від старої версії, можна розвивати вже на зовсім новому рівні запитів турбізнесу », - додав Олександр Галиновський.

Новина на TRN-news.ru
Інші новини
Ще