Мегатек
Мегатек
Унікальна пропозиція
Новим клієнтам 10% знижки на річне обслуговування.
Клієнтам, які не на підтримці і хочуть її відновити 7% знижки на річне обслуговування. Залиште контакти нижче.
Відправляючи ваші дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Уникальное предложение
Новым клиентам 10% скидки на годовое обслуживание.
Клиентам, которые не в поддержке и хотят ее восстановить 7% скидки на годовое обслуживание. Оставьте контакты ниже.
Отправляя ваши данные вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности.
"Мегатек" представив оновлений програмний комплекс для туроператорів "Мастер Тур V15"
Розповіли Інтерфакс Туризм про нашу перспективної версії програмного комплексу Мастер-Тур 15.4. Оригінал статті за посиланням.

Оновлений програмний комплекс компанії "Мегатек" "Мастер Тур V15" дозволяє турагентам подібно пазли зібрати для своїх клієнтів практично будь-який тур по декількох десятках напрямків, безпосередньо бронюючи послуги регулярного перевезення і розміщення. Крім мінімізації ризиків, бронювання турів з використанням цього програмного забезпечення має на увазі меншу кількість різноманітних позаштатних ситуацій, в тому числі і затримок. Система працює в реальному часі, видає всі варіанти туру з перельотом як чартерами, так і регулярними рейсами. При цьому агент або клієнт бачить відразу актуальні ціни на послугу - переліт або проживання в готелі - і отримує гарантовану ціну туру.

Нова, 4 версія "Мастер Тур V15" дозволяє бронювати номери в готелі онлайн за рахунок того, що "Мегатек" реалізує підключення до ресурсів готелів і готельних мереж. Раніше туроператори отримували прайс листи, вручну або імпортом завантажували в свої бази і формували на цих даних продукт. Така схема вимагає безліч ручних операцій, і не гарантує клієнту ні ціну, ні реальне наявність місць.

"Мегатек" незабаром запропонує бізнесу хмарні сервіси - сучасні адаптивні модулі пошуку і бронювання турів для інтеграції в сайти туроператорів. "Це стійка тенденція IТ ринку, в першу чергу, тому, що хмарний сервіс дає великі переваги бізнесу. Наприклад, з хмарним рішенням гравці зможуть скоротити свої витрати на обслуговування - не потрібно переживати за копії баз, витрачатися на обладнання для власної серверної кімнати та інші дорогі моменти. Крім того, у туроператора завжди буде актуальна версія програмного забезпечення, адже поновлення контролює сам "Мегатек".
Другие новости
Еще