Мегатек
Мегатек
Унікальна пропозиція
Новим клієнтам 10% знижки на річне обслуговування.
Клієнтам, які не на підтримці і хочуть її відновити 7% знижки на річне обслуговування. Залиште контакти нижче.
Відправляючи ваші дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Уникальное предложение
Новым клиентам 10% скидки на годовое обслуживание.
Клиентам, которые не в поддержке и хотят ее восстановить 7% скидки на годовое обслуживание. Оставьте контакты ниже.
Отправляя ваши данные вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности.
Що запропонує туроператорам Мастер-Тур в версії 15.4
Для будь-якої компанії, небайдужою до власного майбутнього, дуже важливо залишатися на хвилі технічного прогресу. Це дозволить забезпечити себе важливими і необхідними конкурентними перевагами. Четвертий реліз 15 версії «Мастер туру» відповідає таким потребам постачальників, так як заснований на революційній архітектурі, в якій вже «вшиті» принципи динамічного ціноутворення і пакетування.
Першими новий реліз отримають туроператори працюють на 15.3 версії. Починаючи з 20 травня для всіх них буде доступно дане планове оновлення програмного комплексу Мастер-Тур. В даному релізі з'явиться безліч поліпшень.
На сьогоднішній день тільки нова версія «Мастер-тур» v15.4 реалізує динамічне пакетування в повному розумінні цього слова. В активі у дінопака від Мегатек (дінопак - динамічне пакетування) вже троє готельних постачальників, і далі їх кількість буде тільки зростати.
Крім готелів, туроператор може доповнювати і актуалізувати свої турпакети авіаперевезеннями, причому не тільки з класичних авіабілетних GDS (Sirena-Travel, Amadeus, Sabre, TravelPort) але і підключити прямі стоки авіакомпаній: S7 Airlines, Перемога, LuftHansa Group (LuftHansa, Brussels, Austrian , Swiss), Air Arabia, Fly Dubai, використовуючи сучасний формат NDC. Це стало можливим завдяки нашим партнерам: NEMO.TRAVEL і авіабілетному консолідаторами компанії МАВІНС ".
Крім динамічного пакетування в новій версії доопрацьовано цінової блок, інтерфейси розміщення і оформлення клієнтів. Були додані методи, що дозволяють вивантажувати списки типів номерів, категорії номерів і типів проживання, на які є актуальні ціни.
Є й нововведення, наприклад розмежування доступу в конструкторі турів, заборона перегляду списку турів, заборона редагування програми турів, створення, видалення.
Змінився і контекстний пошук, тепер в графі «звідки» - треба задавати міста вильотів, а в «Куди» - країну, без курортів. Раніше в програмі відображалися тільки ті елементи довідника, з якими були пов'язані якісь ціни. Тепер показуються всі ціни і це дозволяє більш зручно бронювати індивідуальні тури.
Щоб працювати з механізмом ценооборазованія більш прозоро, бачити які правила і як впливають на кінцеву ціну продукту, була зроблена калькуляція, що дозволяє отримати інформацію про те, як вважалася нетто і брутто ціна, що показує детальну картину розрахунку послуги. В даному релізі ряд довідників і інтерфейси з управління ними були перенесені.

Кожен клієнт нашої компанії може вплинути на розвиток продукту, взявши участь в опитуванні https://forms.gle/47SAxgkrZd47ob9S7.

На сьогоднішній день технології Майстер-Тур 15 використовують в своїй роботі 51 туроператор, серед них «Солвекс», «Дельфін», «Пантеон» і ін. Більше 10 туроператорів, включаючи ряд великих, знаходяться на стадії переходу з попередніх версій. Для кожного з них формуються дорожні карти з міграції.
Інші новини
Еще