Мегатек
Мегатек
Унікальна пропозиція
Новим клієнтам 10% знижки на річне обслуговування.
Клієнтам, які не на підтримці і хочуть її відновити 7% знижки на річне обслуговування. Залиште контакти нижче.
Відправляючи ваші дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Уникальное предложение
Новым клиентам 10% скидки на годовое обслуживание.
Клиентам, которые не в поддержке и хотят ее восстановить 7% скидки на годовое обслуживание. Оставьте контакты ниже.
Отправляя ваши данные вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности.
Завершення підтримки Мастер-Тур 9.2
Дорогі друзі та партнери, більше 10-ти років ми спільно з вами успішно випускали і розвивали Мастер-Тур v2009. Більше 10-ти років кілька сотень туроператорів в РФ і СНД успішно та ефективно використовували цей продукт у своїй діяльності. Але сьогодні настав той день, коли ми відверто повинні сказати - розвивати цей чудовий продукт під сучасні вимоги бізнесу вже неможливо.

У нас є більш ніж гідна заміна - Мастер-Тур v15. Наш новий продукт заснований на революційній архітектурі динамічного ціноутворення та пакетування. Він дозволяє робити фантастичні речі, про які ми раніше і мріяти не могли. Чого варте, наприклад, виставлення цілого напряму в онлайн за пару хвилин? Але найголовніше - цей продукт можна розвивати і з ним ми в змозі реалізувати всі ваші поточні потреби. На сьогодні ми маємо 2-х річний досвід успішної експлуатації МТv15. Майже 50 туроператорів з різною спеціалізацією в РФ і СНД перейшли на новий Мастер і точно не шкодують про це.

Як саме відбуватимуться проводи на пенсію нашого дідуся?


З 01.04.2019 ми оголошуємо про обмежену підтримку МТ9. Це означає, що з квітня місяця ми припиняємо приймати будь-які звернення на доопрацювання старої версії. Власне підтримку ми припиняємо з 01.11.2019, при цьому всі поточні зобов'язання за вже укладеними договорами підтримки ми, звичайно безперечно, виконаємо.
Всім нашим клієнтам, які укладуть з нами до 01.05.19 договори про наміри щодо переходу на нову версію МТ15, будуть запропоновані персональні умови, що полегшують перехід.
Впевнені, що більшість наших клієнтів з розумінням поставляться до змін, бо той, хто не розвивається, той йде на пенсію.
Зараз середній час міграції 1 ТО становить 1 тиждень - починаючи з розгортання тест середовища та закінчуючи міграцією на новий продукт. Швидкість залежить від попереднього опрацювання процесу, злагодженої роботи обох сторін процесу, ми зі свого боку забезпечуємо максимальне сприяння. Вже зараз у нас безліч запитів щодо переходу на нову версію, і ми вже формуємо таймслоти, таким чином тим, хто планує переходити - варто заздалегідь забронювати час на цю процедуру.
У квітні ми запустимо кілька навчальних програм по роботі з МТ15, МІС, Інтерлук, з кількома рівнями - як для фахівців початкового рівня, які тільки знайомляться з ПО, так і для експертів, які хочуть максимально ефективно використовувати продукт. Запис на навчання буде відкритий на нашому сайті найближчим часом. ТО зможуть навчити свій персонал, щоб в сезоні 2019 отримати максимальну вигоду від використання продуктів Мегатек.

Запрошуємо наших партнерів, ТО, які використовують ранні версії МТ на МІТТ 12 березня 2019. На виставці ми зможемо поспілкуватися з вами, розповісти більше про наш передовий продукт та плани розвитку.

Генеральний директор ТОВ "Компанія Мегатек"
Галіновський О.
Інші новини