Мегатек
Мегатек
Унікальна пропозиція
Новим клієнтам 10% знижки на річне обслуговування.
Клієнтам, які не на підтримці і хочуть її відновити 7% знижки на річне обслуговування. Залиште контакти нижче.
Відправляючи ваші дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Уникальное предложение
Новым клиентам 10% скидки на годовое обслуживание.
Клиентам, которые не в поддержке и хотят ее восстановить 7% скидки на годовое обслуживание. Оставьте контакты ниже.
Отправляя ваши данные вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности.
Мастер-Tур 15: Що нового в 4 релізі?
Зовсім трохи залишається до випуску 4 релізу «Мастер-Тур 15» і напередодні цієї чудової події ми будемо потроху ознайомлювати наших користувачів з тим, які приємні плюшки їх очікують у весняному релізі.
Раніше ми оптимізували пошук турів та прискорили його в кілька разів для роботи при великому навантаженні. Пошук «Мастер-Тур 15» не боїться великої кількості запитів та успішно функціонує як у невеликих, так і у великих туроператорів.
Ми уважно прислухаємося до відгуків, які отримуємо від наших користувачів. Саме в результаті такого зворотного зв'язку ми вирішили доопрацювати один екранів, який використовується найбільше, - «Оформлення клієнтів». Новий екран стане зручнішим та швидшим. З'явиться більше можливостей для формування індивідуальних турів. Також буде відображатись детальна інформація про те, як саме розраховувалася вартість послуг. Це дуже допоможе менеджерам у перевірці правильності розрахунку та розумінні, які саме акції і СПО беруть участь у розрахунку вартості.
З'явиться можливість додавання декількох номерів в одну путівку. Ви зможете налаштувати перелік полів для введення даних про туристів - адже для різних напрямків він різний, чи не правда?
Якщо турист прийшов до вас не вперше, його дані не доведеться заповнювати знову. Весь перелік робіт зайняв у нашій специфікації 20 сторінок, за подробицями пишіть-дзвоніть, ми із задоволенням надамо відповідь.
Про інші новинки ми повідомимо у наступних випусках, далі буде ...
Інші новини