Мегатек
Унікальна пропозиція
Новим клієнтам 10% знижки на річне обслуговування.
Клієнтам, які не на підтримці і хочуть її відновити 7% знижки на річне обслуговування. Залиште контакти нижче.
Відправляючи ваші дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Анкета
Дайте відповіді на запитання в анкеті, це дозволить нам сформувати для вас персоніфіковану пропозицію, додатково до якої ми надамо вам демо доступ до системи, яка буде вже зконфігурована за вашими потребами.
Вкажіть тип компанії
Спеціалізація
Яку кількість туристів ви приймаєте / відправляєте за місяць?
50
5000
Оберіть основні задачі
Мета запиту
Надсилаючи данні, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.

Туроператори отримують новий «Мастер – Тур»: розбираємось у деталях

Останні дні ми отримуємо безліч запитів від клієнтів стосовно нової версії Мастер-Тур 15, умов переходу з 9 версії, ну й багатьох цікавлять наші тарифи та обслуговування. Про все це в деталях ми розповіли АТОР, стаття за посиланням.

Також наводимо повний текст статті для вашої зручності:

Компанія «Мегатек» оголосила про «глобальне перезавантаження» свого основного продукту - системи «Мастер-Тур» з 1 квітня. Про те, коли треба буде перейти на нову версію ПО, і про те, що саме змінилося в продукті для туроператорів, в інтерв'ю «Віснику АТОР» розповів генеральний директор «Мегатек» Олександр Галіновський.

- Олександре, чому було прийнято рішення кардинально оновити «Мастер-Тур»?

- Програмний комплекс «Мастер-Тур» версії v2009 ми успішно розвивали більше 15 років. Кілька сотень туроператорів у РФ та СНД ефективно використовували цей продукт у своїй діяльності. Однак технологічні реалії, в яких працює бізнес, змінюються - треба змінювати й інструменти бізнесу.

Уявіть, у вас у гаражі стоїть ВАЗ-2101 - чудова машина для свого часу - і навіть на ходу. Але у скільки обходиться її утримання? І як швидко й як далеко ви на ній поїдете? Наприклад, зараз індустрія досить швидко переходить на технології динамічного ціноутворення та пакетування, які до старої «машини» вже не «прикрутити». Знадобився принципово новий продукт.

- Це вже «машина іншого покоління»?

- Так, новий продукт - «Мастер-Тур» v15 – заснований на революційній архітектурі, в якій вже «вшита» динаміка. Нова версія в принципі дозволяє робити безліч фантастичних речей, про які ми раніше й мріяти не могли. Чого варта, наприклад, можливість за пару хвилин виставити в онлайн цілий напрям.

Головне для нас і для наших клієнтів - це те, що новий продукт, на відміну від старої версії, можна розвивати вже на зовсім іншому рівні запитів турбізнесу. З ним ми в змозі реалізувати всі поточні потреби туроператора. Тому з 1 квітня 2019 року підтримка старої версії «Мастер-Тура» буде обмежена, а всім нашим клієнтам ми пропонуємо «пересісти» на сучасний продукт.

- Розкажіть докладніше, що принципово нового з'явилося в новій, п'ятнадцятій версії?

- З основного - перш за все, гнучке і, головне, динамічне ціноутворення. Система дозволяє розділити ціни та додаткові правила, які повинні застосовуватися до них. Наприклад, фінальна вартість проживання складається з контрактної ціни, знижки на дату заїзду та доплати за дитину. Будь-який компонент тут можна змінити, і ці зміни не призводять до необхідності перерахунку всього продукту як раніше: всі обчислення будуть проводитися в режимі реального часу, тільки за самим запитом і тільки в момент пошуку. Як підсумок - зміна цін на сайті відбувається за кілька хвилин.

Нова версія дає нам можливість реалізувати й головну мрію всіх туроператорів - динамічне пакетування. Зараз, на жаль, йде багато спекуляцій на цю тему і під термін «динамічне пакетування» намагаються підставити все що завгодно, і це тема для окремої розмови.
У «Мегатек» під динамічним пакетуванням ми розуміємо можливість «на льоту», в момент пошуку, підставити в турпакет послуги (наприклад, готель) із зовнішньої GDS-системи. Навесні 2019 роки ми представимо на ринок свою технологію динамічного пакетування з нашими першими партнерами - компаніями iTravex і Restel. Зараз ведемо переговори щодо подальшого підключення нових партнерів до системи для формування динамічних пакетів.

Також в новій версії ми додали й можливість актуалізації цін на перельоти з авіаквитковими GDS з подальшим бронюванням. Агентства в системі бронювання туроператора зможуть підібрати і забронювати зручний для себе регулярний переліт в складі туру і відразу точно бачити його актуальну вартість. Плюс до цього, хочу також відзначити, що в новій версії «Мастер-тур» з'явився й окремий екран продажу чартерних квитків.

У «Мастер-Тур» v15 ми також значно переробили юзабіліті системи, врахувавши побажання користувачів. Новий модуль онлайн-бронювання та кошик стали набагато зручніше й функціональніше. До речі, наші клієнти можуть висловити і свої побажання до того, що вони хочуть побачити в новому «Мастер-Турі»: це можна зробити, перейшовши за цим посиланням.

- На початку Ви згадали і про дорожнечу утримання «старої машини», говорячи про стару версію продукту. У чому конкретно полягатиме зиск від використання оновленої версії «Мастер-Тура» для туроператорів?

- У новій версії МТ15 ми перейшли на модель оренди програмного забезпечення (SaaS). Тепер ліцензії на ПЗ, які коштували чимало, клієнтам більше купувати не доведеться.

Тарифів буде три. Згідно з мінімальним тарифом, компанія орендує ПО і отримує всі оновлення, які будуть. Базовий тариф передбачає все те ж саме, плюс підтримку наших фахівців. Нарешті, є і розширений варіант, який передбачає консультації та спеціалізовану підтримку, включаючи виділеного куратора для компанії.

- Що конкретно зміниться з 1 квітня для ваших клієнтів? Як буде організовано процес переходу клієнтів на нову версію «Мастер-Тура»?

- Нагадаю, що перший реліз п'ятнадцятої версії системи «Мастер-тур» вийшов ще три роки тому. На поточний момент на неї перейшли вже близько 50 туроператорів у РФ і СНД з різною спеціалізацією. І, судячи з їх оцінок, не шкодують про це. Останні два років були перехідним періодом - зараз ми вже «обкатали» систему, налагодили всі процеси, інтерфейсні моменти, і вийшли на рівень рішення промислового масштабу.

З 1 квітня 2019 року, як я вже казав, ми оголошуємо про обмежену підтримку дев'ятої версії «Мастер-Тура». Це означає, що з цієї дати ми припиняємо приймати будь-які звернення з доопрацювання старої версії. Власне техпідтримку «Мастер-Тур» версії 9 ми припиняємо з 30 листопада 2019 року - але при цьому всі поточні зобов'язання за вже укладеними договорами підтримки на терміни після цієї дати, ми, безперечно, виконаємо.

Що ж стосується міграції на «Мастер-Тур» v15, то ми пропонуємо персональні умови, що полегшують перехід всім нашим клієнтам, які до 1 травня укладуть з нами договір про наміри щодо переходу на нову версію МТ15. Ознайомитися з ними можна, надіславши нам заявку на сайті.

- А скільки приблизно часу займе у туроператора перехід на модернізовану версію?

- З досвіду наших клієнтів, середній час міграції одного туроператора на новий продукт 15 версії становить від одного тижня до одного місяця - починаючи з розгортання тест-середовища, і закінчуючи повним переходом на новий продукт.
Точний час залежить від декількох факторів: від попереднього пропрацювання процесу, від ступеня злагодженості роботи IT-команд обох сторін. Ми зі свого боку докладаємо максимальних зусиль, щоб процес пройшов якомога швидше і без незручностей для поточних бізнес-процесів туроператора.

Зараз у нас в роботі безліч запитів клієнтів про міграцію на нову версію «Мастер-Тура», і ми вже формуємо таймслоти для кожної компанії. Тому щиро раджу тим, хто планує перемикатися на 15 версію, заздалегідь забронювати в «Мегатек» конкретні терміни на цю процедуру. Це можна зробити тут.

- Новий продукт завжди викликає масу питань у персоналу. Чи буде «Мегатек» організовувати програми навчання для співробітників своїх клієнтів?

- Безперечно. Ми відкриваємо онлайн-курси з «Мастер-Тур» v15 для навчання фахівців туроператорів. Перший набір в онлайн-клас ми організуємо вже в квітні, далі будемо регулярно їх проводити для всіх співробітників наших клієнтів, які використовують або будуть використовувати в роботі нашу систему.
Для зручності у нас буде три різних програми навчання: для фахівців компаній туроператорів, які є початківцями, для співробітників, які вже мають досвід роботи з продуктом «Мастер-Тур», і, нарешті, поглиблений курс для експертів.

Після проходження відповідного онлайн-курсу фахівці туроператора отримають навички роботи з новим функціоналом системи, зможуть поліпшити бізнес-процеси в компанії і в підсумку скоротити витрати на виведення будь-якого туроператорського продукту на ринок. Запис на навчання вже відкрита на нашому сайті.
Інші новини
Ще