Мегатек
Унікальна пропозиція
Новим клієнтам 10% знижки на річне обслуговування.
Клієнтам, які не на підтримці і хочуть її відновити 7% знижки на річне обслуговування. Залиште контакти нижче.
Відправляючи ваші дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Анкета
Дайте відповіді на запитання в анкеті, це дозволить нам сформувати для вас персоніфіковану пропозицію, додатково до якої ми надамо вам демо доступ до системи, яка буде вже зконфігурована за вашими потребами.
Вкажіть тип компанії
Спеціалізація
Яку кількість туристів ви приймаєте / відправляєте за місяць?
50
5000
Оберіть основні задачі
Мета запиту
Надсилаючи данні, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.

Завершення підтримки Мастер-Тур 9.2

Дорогі друзі та партнери, більше 10-ти років ми спільно з вами успішно випускали і розвивали Мастер-Тур v2009. Більше 10-ти років кілька сотень туроператорів в РФ і СНД успішно та ефективно використовували цей продукт у своїй діяльності. Але сьогодні настав той день, коли ми відверто повинні сказати - розвивати цей чудовий продукт під сучасні вимоги бізнесу вже неможливо.

У нас є більш ніж гідна заміна - Мастер-Тур v15. Наш новий продукт заснований на революційній архітектурі динамічного ціноутворення та пакетування. Він дозволяє робити фантастичні речі, про які ми раніше і мріяти не могли. Чого варте, наприклад, виставлення цілого напряму в онлайн за пару хвилин? Але найголовніше - цей продукт можна розвивати і з ним ми в змозі реалізувати всі ваші поточні потреби. На сьогодні ми маємо 2-х річний досвід успішної експлуатації МТv15. Майже 50 туроператорів з різною спеціалізацією в РФ і СНД перейшли на новий Мастер і точно не шкодують про це.

Як саме відбуватимуться проводи на пенсію нашого дідуся?


З 01.04.2019 ми оголошуємо про обмежену підтримку МТ9. Це означає, що з квітня місяця ми припиняємо приймати будь-які звернення на доопрацювання старої версії. Власне підтримку ми припиняємо з 01.11.2019, при цьому всі поточні зобов'язання за вже укладеними договорами підтримки ми, звичайно безперечно, виконаємо.
Всім нашим клієнтам, які укладуть з нами до 01.05.19 договори про наміри щодо переходу на нову версію МТ15, будуть запропоновані персональні умови, що полегшують перехід.
Впевнені, що більшість наших клієнтів з розумінням поставляться до змін, бо той, хто не розвивається, той йде на пенсію.
Зараз середній час міграції 1 ТО становить 1 тиждень - починаючи з розгортання тест середовища та закінчуючи міграцією на новий продукт. Швидкість залежить від попереднього опрацювання процесу, злагодженої роботи обох сторін процесу, ми зі свого боку забезпечуємо максимальне сприяння. Вже зараз у нас безліч запитів щодо переходу на нову версію, і ми вже формуємо таймслоти, таким чином тим, хто планує переходити - варто заздалегідь забронювати час на цю процедуру.
У квітні ми запустимо кілька навчальних програм по роботі з МТ15, МІС, Інтерлук, з кількома рівнями - як для фахівців початкового рівня, які тільки знайомляться з ПО, так і для експертів, які хочуть максимально ефективно використовувати продукт. Запис на навчання буде відкритий на нашому сайті найближчим часом. ТО зможуть навчити свій персонал, щоб в сезоні 2019 отримати максимальну вигоду від використання продуктів Мегатек.

Запрошуємо наших партнерів, ТО, які використовують ранні версії МТ на МІТТ 12 березня 2019. На виставці ми зможемо поспілкуватися з вами, розповісти більше про наш передовий продукт та плани розвитку.

Генеральний директор ТОВ "Компанія Мегатек"
Галіновський О.
Інші новини